Kde se přihlásit o ztracené klíče na Nováku nebo zapomenuté brýle v Aquaparku Příbram?

Zapomenuté věci v areálu Nového rybníka, Zimního stadionu nebo Aquaparku ještě nemusí být definitivně v nenávratnu. Na všech střediscích Sportovního zařízení města Příbram fungují „Ztráty a nálezy“.

Na Nováku se ptejte na informacích, zde také můžete odevzdat věc nalezenou. Informace nejdete v horní části areálu, ve stejné budově kde se nachází pokladna Adventure golfu. „V areálu se našly od začátku sezóny několikery klíče, batoh i mobilní telefon. Věci většinou najdou naši zaměstnanci při úklidu areálu, někdy však přijdou s nálezem i sami návštěvníci,“ říká ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba a dodává, že je rád, že se tací, co nalezenou věc vrátí, mezi námi stále najdou.

 

V případě ztráty či nálezu věci v Aquaparku a na venkovním bazénu zajděte na pokladnu Aquaparku. „Nemusí to být vždy velká věc. V okolí bazénu se často najde i zapadlá náušnice nebo třeba čepice zapomenutá ve skříňce,“ říká manažer Aquaparku Lukáš Kozohorský. Na Zimním stadionu Vám rádi pomohou na recepci ve velké hale.

 

Pokud ztrátu věci zjistíte například až doma, stačí navštívená střediska obvolat a zeptat se.

 

Kontakty:

Areál Nový rybník, hřiště pod Svatou Horou: 601 126 006

Aquapark, sportovní hala: 318 621 384

Zimní stadion: 318 626 649

 

 

 

 

Bc. Miroslava Poláková

Tisková mluvčí

Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII

tel. č.: 318 621 384, mob.: 773 041 753

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram