CzechEnglish

Skatepark otevřen

Od pondělí 12. dubna je znovu otevřen skatepark a areál Nový rybník prodlužuje provozní dobu do 22 hodin

V návaznosti na ukončení nouzového stavu a zrušení zákazu vycházení po 21. hodině přechází areál Nový rybník na letní provozní dobu a otevírá skatepark. Ostatní střediska Sportovního zařízení města Příbram zůstávají veřejnosti nadále uzavřena.

Přestože od pondělí je příbramský skatepark znovu zpřístupněn veřejnosti, neznamená to, že se ruší veškerá dříve nastavená opatření. Stále platí dodržování rozestupů a nutnost nošení respirátorů. „V areálu Nového rybníka na dodržování aktuálních nařízení vlády dohlíží dozor areálu ve spolupráci s Městskou policií. Pokud někdo porušuje, ať už vládní nařízení či provozní řád areálu, může být těmito osobami z areálu vykázán,“ říká Slaba, ředitel Sportovního zařízení města Příbram.

Provozní doba Areálu Nový rybník od pondělí přechází na standardní dubnovou provozní dobu, tedy 6:00 – 22:00. Mimo provoz zůstávají vzduchové trampolíny a vstup je stále zakázán do ohrady minizoo. Za hezkého počasí je v areálu již v provozu SeZaM bistro. V době otevření bistra jsou otevřené také toalety zezadu budovy občerstvení.

 

Bc. Miroslava Poláková

Tisková mluvčí

Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII

tel. č.: 318 621 384, mob.: 773 041 753

 

Oficiální webové stránky Sportovního zařízení města Příbram: www.szm.pb.cz

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram

2021-04-12T11:31:58+00:0012 dubna 2021|Areál Nový rybník, Hlavní, Pro média, Skatepark|
KALENDÁŘ AKCÍ