Chatu Granit navštěvují nejen rodiny a přátelé, ale také organizované skupiny dětí

 

Krásného interiéru chaty Granit a širokých možností vyžití v okolí si užívaly děti z Dětského domova Pepa nebo ze základní školy v Miroticích. Vize chaty Granit se tak naplňují.

 

Chata Granit nabízí ubytování organizovaným skupinám různého zaměření. Nabídku služeb pro skupiny již využily v měsících lednu a únoru děti z dětského domova Pepa v Lazci, děti ze základní školy Mirotice a některé další příbramské sportovní kluby. Rezervovaný pobyt má už také například ZUŠ Antonína Dvořáka Příbram.

 

Chata Granit dokáže v tomto ohledu nabídnout ideální prostředí pro školní výlety, lyžařské kurzy, školy v přírodě, slučovací a poznávací pobyty pro nově příchozí studenty na začátku roku a podobně. Zadov nabízí velmi krásnou přírodu a v přilehlém okolí chaty Granit je nepřeberné množství nabídek, jak trávit čas příjemně a při tom efektivně. V blízkosti chaty jsou sklářské dílny, výběh s vlky a mnoho kulturních památek.

 

Nabídka sjezdovky přímo u chaty, je pro skupinové pobyty obrovským benefitem a významným pozitivem polohy chaty Granit. V rámci skupinových pobytů školských i jiných zařízení, je možné za účelem podpory zlepšení kolektivu, sportovních výkonů a rozvoje kreativity jednat o zvýhodněné ceně za ubytování. Lze také zajistit stravu na hotelu Zadov, a to ve formě snídaně, polopenze i plné penze. V březnu a dubnu budou probíhat plánované schůzky s organizacemi, které projevily zájem o ubytování chaty Granit na základě zaslaných nabídek a materiálů.

 

Samotný název chaty Granit napovídá, co je jejím hlavním cílem. „Granit neboli žula, je kvalitní a pevný stavební matriál a pevná pouta na kvalitních základech chceme pomoci vytvářet i my, a to právě prostřednictvím skupinových pobytů. Budovat v těchto mladých lidech především kladné mezilidské vztahy, dále lásku k přírodě a zároveň poskytnout prostředí, kde mohou zažít nezapomenutelné chvíle svého života,“ doplňuje koncepci chaty Granit ředitel SZM Příbram, Jan Slaba.

 

Bc. Miroslava Poláková

Tisková mluvčí

Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII

tel. č.: 318 621 384, mob.: 773 041 753

Oficiální webové stránky Sportovního zařízení města Příbram: www.szm.pb.cz

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram