Superhrdinou letošního léta je malý Maxim. Buď také superhrdina a přispěj nákupem super samolepky Maximovi na rehabilitace

V anketě na zpravodajském portálu Pribram.cz jste hlasovali nejčastěji pro malého Maxima s DMO (Dětská mozková obrna – spastická diparéza dolních končetin). Nyní mu můžete vyjádřit svou podporu zakoupením samolepky v SeZaM bistru v Areálu Nový rybník, kdy na Maximovi rehabilitace jde celá částka. Náklady na výrobu samolepek hradí portál Pribram.cz. Děkujeme!

Doplňkovými prodejními místy super samolepek je recepce Areálu Nový rybník u Adventure golfu a domeček u hobitína, kde probíhají Animační programy Areálu Nový rybník.

Příběh Maxima (6 let)

Ve 25. týdnu těhotenství jeho mamince diagnostikovali preeklampsii, Maxim se narodil předčasně ve 27. týdnu akutním císařským řezem. Vážil pouhých 890 g. V červnu roku 2016 Maximovi zjistili, že neslyší, od února 2017 má voperované kochleární implantáty. V červenci téhož roku neurolog diagnostikoval DMO (Dětská mozková obrna – spastická diparéza dolních končetin). Naději na to, že bude někdy Maxim sám chodit, mu dávají speciální rehabilitace, které jsou ale finančně velmi nákladné. Čím více bude rehabilitovat, tím je větší šance, že se jednou postaví na vlastní nohy.

Děkujeme všem, kdo se rozhodnou našeho místního superhrdinu podpořit.