Máme tři postupující superhrdiny. Začíná hlasování o příbramském superhrdinovi. Svými hlasy sami určíte, kdo dostane vybrané peníze

Po vybrání našeho hrdiny, mu budete moci po celé léto přispívat nákupem super samolepky za 50 Kč v SeZaM bistru na Novém rybníku. Na superhrdinu půjde celá částka, včetně nákladů na výrobu samolepky a propagaci, které plně pokryje pribram.cz.

Hrdinové jsou všichni tři! Který z nich si získá vaše srdce? Šestiletý Maxim s diagnózou DMO (Dětská mozková obrna – spastická diparéza dolních končetin), který potřebuje rehabilitovat, táta od rodiny zápasící s vážnou, smrtelnou nemocí nebo paní Eva, která za svůj život přišla o více milovaných, než by většina lidí dokázala unést.

Sportovní zařízení města Příbram ve spolupráci s portálem pribram.cz pořádají dobročinnou sbírku na pomoc konkrétnímu hrdinovi z Příbrami.

Na vybraného superhrdinu bude probíhat na Nováku celé léto sbírka a na akci Stihl Timbersport 29. srpna bude předán šek.

Sbírka bude probíhat formou prodeje superhrdinských samolepek. Hlasovat a vybrat tak místního superhrdinu můžete do 30. 6. 2022.

Maxim (6 let)

Ve 25. týdnu těhotenství jeho mamince diagnostikovali preeklampsii, Maxim se narodil předčasně ve 27. týdnu akutním císařským řezem. Vážil pouhých 890 g. V červnu roku 2016 Maximovi zjistili, že neslyší, od února 2017 má voperované kochleární implantáty. V červenci téhož roku neurolog diagnostikoval DMO (Dětská mozková obrna – spastická diparéza dolních končetin). Naději na to, že bude někdy Maxim sám chodit, mu dávají speciální rehabilitace, které jsou ale finančně velmi nákladné. Čím více bude rehabilitovat, tím je větší šance, že se jednou postaví na vlastní nohy.

Jan (50 let)

Před Vánoci 2020 Janovi diagnostikovali zákeřnou smrtelnou nemoc – mnohočetný myelom, přesto se snaží být optimistou a dodávat energii své ženě, a hlavně dětem Káje (20 let) a Adamovi (9 let). Prožil si náročnou léčbu, během pandemie covid-19, kdy se nakazil od své ženy, málem přišel o život a prošel si peklem při transplantaci kostní dřeně. Snaží se být optimistou a i přesto, že mu byl přiznán invalidní důchod 3. stupně, musí se ohánět i ve své nemoci, aby zabezpečil rodinu.

Eva (69 let)

Eva přišla o manžela, když jí bylo pouhých 44 let, zůstala sama na šestileté dítě a 3 další děti z jiného manželství. Za dva roky na to jí zemřel syn, kterému bylo pouhých 21 let. Stále se držela, jelikož měla dvě malé dcery 8 let a 10 let. Pak ale přišla další rána, opustil ji druhý syn ve věku 36 let. Nyní se potýká se zdravotními problémy dolních končetin.