Pro firmy i jednotlivce, nabízíme nyní více!

Plánujete pro své zaměstnance teambuilding na stmelení kolektivu, nastartování života po koronavirové pauze nebo jen tak pro zábavu? Sportovní zařízení města Příbram nabízí nejen vhodné prostory k pronájmu, ale také zajištění kompletní akce včetně programu a cateringu. Stejně tak jako firmám, poskytujeme naše služby také jednotlivcům pro rodinné oslavy, sešlosti nebo třeba školní srazy. K dispozici máme nově zrekonstruovaný Junior klub, který je nadstandardně vybavený veškerou potřebnou technikou a disponuje také barem a venkovní terasou s pódiem. V případě sportovních událostí lze využít také areálu Nového rybníka, který se nachází v bezprostřední blízkosti klubu a nabízí například půjčovna sportovního vybavení, koloběžek, minigolf či sportovní hřiště.

Co umíme:

Jednorázové akce – teambuildingové akce, oslavy, slavnostní akce atd.

Zajistíme pronájem prostor – sál, bar, šatna, zázemí, pronájem AV technologií – výkonné ozvučení, světelná technika, mixážní pult, projektor, služby technika, catering dle vlastních požadavků, fotografa, kameramana, tematický fotokoutek, výzdobu.

 

Vzdělávací, diskuzní, informační akce např. přednášky, kongresy, semináře, promítání atd.

Zajistíme pronájem prostor – sál, bar, šatna, zázemí, pronájem AV technologií – výkonné ozvučení, světelná technika, mixážní pult, projektor, služby technika. Zajistíme drobné občerstvení, nápoje, pomůžeme s propagací a výzdobou.

 

Komerční akce např. diskotéky, zábavy, plesy, koncerty, atd.

Zajistíme pronájem prostor – sál, bar, šatna, zázemí, pronájem AV technologií – výkonné ozvučení, světelná technika, mixážní pult, projektor, služby technika. Zajistíme služby baru.

 

Zaujala Vás nabídka? Tak neváhejte a napište nám na parezova@pb.cz pro více informací a případnou rezervaci termínu, protože kalendář už se nám pomalu ale jistě začíná plnit.

 

Těšíme se na Vás!