Na základě usnesení vlády České republiky ze dne 14. prosince 2020 č. 1334 se od pátku 18. prosince od 00:00 hodin zakazuje provoz vnitřních a venkovních koupališť a provoz a používání sportovišť ve vnitřních prostorech staveb (s výjimkou profesionálních sportovců).

Od pátku 18. prosince 2020 tak bude opět kompletně uzavřen aquapark včetně sauny, sportovní hala a zimní stadion budou v provozu pouze pro profesionální sportovce. Ruší se všechny nasmlouvané tréninky a objednávky.

Na zimním stadionu zůstává otevřený rezervační systém, avšak pouze z toho důvodu, aby v případě opětovného rozvolnění mohlo vše znovu naběhnout co nejrychleji do plánovaného režimu. „I když přijde zájemcům o pronájem ledu v současné době potvrzení rezervace, kromě profesionálních sportovců není nikomu vstup na zimní stadion povolen. Nad provedenou rezervací stojí vždy nařízení vlády,“ říká k rezervacím na zimním stadionu ředitel SZM Jan Slaba.

16. a 17. 12. je aquapark ještě otevřen ve standartní provozní době, v provozu je sauna, bazén, malý bazén a tobogany. Mimo provoz jsou vířivky, parní kabina a vodní chrlič.

tréninky na zimním stadionu a ve sportovní hale 16. a 17. 12. také ještě probíhají.

Děkujeme za pochopení a respektování všech vládních nařízení

Nařízení ředitele ze dne 15.12.2020

Usnesení vlády ze dne 14. prosince 2020 č. 1334