Plánujete oslavu? K jejímu uspořádání se nabízí prostor SeZaM bistra nebo nový rodinný koutek na Nováku

 

Nově vytvořené posezení pro rodiny s dětmi, ale nejen pro ně, vzniklo v místě bývalých sprch. Zastřešený prostor je určen k pronájmu za účelem uspořádání rodinné oslavy, přátelského setkání, teambuildingu a podobně. Sportovní zařízení města Příbram nabízí také možnost uspořádání oslavy za Vás.

 

Areál Nový rybník nabízí hned několik možností pronájmu jednotlivých částí areálu pro uspořádání soukromých akcí. Jednou z novinek je pronájem nově vybudovaného rodinného koutku. „Kolaudace zastřešeného posezení proběhla ještě v srpnu, posezení je nyní plně k dispozici pro rodinné oslavy či posezení s přáteli,“ říká ředitel SZM Jan Slaba. Pronájem rodinného koutku vyjde na 500 Kč na půl dne. K tomuto přístřešku nabízí SZM také možnost zapůjčení grilu či dokonce zajištění kompletního cateringu. „Kreativitě návštěvníků se meze nekladou a můžeme se domluvit téměř na čemkoli, od jednoduchého občerstvení až po kompletní zajištění oslavy,“ říká vedoucí SeZaM bistra Nový rybník Jaroslava Kozohorská.

 

Pro větší oslavy, je určitě vhodnějším prostorem SeZaM bistro Nový rybník. I tady lze totiž domluvit pronájem, ať už vnitřního nebo venkovního posezení, včetně podia. „V případě takovýchto větších akcí není stanovena přesná cena za pronájem, a to z toho důvodu, že jednotlivé požadavky klientů se hodně liší. Připravují se tak vždy konkrétní kalkulace a cenové nabídky,“ doplňuje Kozohorská. Výhodou vnitřního posezení SeZaM bistra je možnost posezení i za horšího počasí, či dokonce v zimním období.

 

Dalším prostorem, který si lze v areálu Nového rybníka pronajmout je například ohniště. Pronájem ohniště bez palivového dřeva vyjde na 500 Kč na půl dne, cena včetně palivového dřeva je potom 800 Kč na půl dne.

 

 

 

Bc. Miroslava Poláková

Tisková mluvčí

Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII

tel. č.: 318 621 384, mob.: 773 041 753

 

Oficiální webové stránky Sportovního zařízení města Příbram: www.szm.pb.cz

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram