Právě probíhající výměna osvětlení sportovní haly nijak nezasáhne do provozu

 

Zhotovitel kompletní výměny osvětlení ve sportovní hale byl vybrán v listopadu, nyní dochází k samotné realizaci zakázky. Výměna světel probíhá v nočních hodinách, a tak nemá vliv na provoz sportovní haly.

 

Realizace investiční akce za 1,67 milionu korun probíhá ve Sportovní hale Příbram od poloviny tohoto týdne a měla by být dokončena do konce toho příštího. „Výměna světel probíhá postupně, a to vždy v pozdních večerních a nočních hodinách. Je to hlavně z toho důvodu, abychom nebyli nuceni rušit tréninky a zápasy, v už tak omezeném provozu z důvodu vládních nařízení,“ říká Jan Slaba, ředitel Sportovního zařízení města Příbram.

 

Rušeny tak nebyly žádné objednané akce ani tréninky a běžný návštěvník si probíhajících prací ani nevšimne. „Jediné omezení, které by mohlo během realizace nastat a je potřeba s ním počítat, je mírně zhoršená svítivost do doby kompletní výměny všech světel, a to z důvodu možné absence starého světla před montáží nového,“ dodává Slaba.

 

Sportovní zařízení města Příbram si od výměny osvětlení slibuje úsporu energie, lepší svítivost, modernizaci a zajištění stabilního provozu.

 

 

Bc. Miroslava Poláková

Tisková mluvčí

Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII

tel. č.: 318 621 384, mob.: 773 041 753

Oficiální webové stránky Sportovního zařízení města Příbram: www.szm.pb.cz

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram