Dne 11. 11. od 11:11 se v areálu Nový rybník koná třetí ročník akce Svatomartinská vína na Nováku s vinným koštem, husími specialitami a živou hudbou. 

Sportovní zařízení města Příbram všechny srdečně zve na třetí ročník akce Svatomartinská vína na Nováku. Akce láká na prodej lahvových vín, košt Svatomartinských a mladých vín či husí speciality.

Program tradičně započne v 11 hodin a 11 minut. Představí se jednotliví vinaři – Vinařství Žůrek, Vinařství Krist, Vinařství Štěpánek, Vinařství Sing Wine, Vinařství Rauš a Vinařství Zapletal. SeZaM bistro připraví nabídku specialit jako husí stehno s variací zelí a knedlíků, kachní prso na salátku z čočky beluga, burger s trhaným kachním masem a chybět nebudou svatomartinské rohlíčky. Pokrmy si bude možné vychutnávat ve vyhřívaném stanu, který bude umístěn na terase u SeZaM bistra. Rezervace menu je možná předem na tel.:  601 126 949.

Od 14:00 vinaři pohovoří o letošní úrodě vína a poté bude následovat hudební program. Celým odpolednem nás bude provázet paní Dana Jará s hrou na harmoniku a pan Václav Mareš na bicí. Od 15:15 vystoupí příbramská skupina Roofers, která bude hrát do 17:00.

Poté se pozornost přesune na kamenné podium, kde se od 17:00 budou promítat pohádky a kam kolem 18:00 dorazí lampionový průvod pořádaný Spolkem Prokop v rámci akce Putování se světýlky za sv. Martinem.

Předpokládaný konec akce je ve večerních hodinách dle nálady návštěvníků.

Vstup na košt je 50 Kč za osobu a vratná záloha 150 Kč na pohárek. Zakoupená vstupenka bude slosovatelná. Výhrou bude poukázka do privátní Sauny Nový rybník, a to pro 2 osoby na 2 hodiny včetně jedné lahve vína.

 

Kateřina Jahelková, DiS.

PR/Tisková mluvčí

Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII

mob.: 773 041 753

e-mail: jahelkova@pb.cz

Oficiální webové stránky Sportovního zařízení města Příbram: www.szm.pb.cz

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram