Léto pod taktovkou SZM Příbram: Animační programy, taneční večery, hokejové utkání s Jágrem, Stihl Timbersports, volejbalový turnaj s mezinárodní účastí a další skvělé akce

 

Kromě pomoci s přípravami koncertů a sportovních akcí soukromým subjektům, městu Příbram a jeho kulturnímu centru, pořádá Sportovní zařízení města Příbram každoročně také mnoho vlastních akcí.

 

„Nejvíce akcí se v létě koná v Areálu Nový rybník. Zájem o areál je tak velký, že spousta zajímavých akcí se konala letos i ve všední dny. Byl by hřích takový areál nevyužívat na maximum,“ říká Slaba, ředitel SZM Příbram.

 

Z pravidelných akcí, které SZM pro své návštěvníky letos v létě pořádalo, za zmínku určitě stojí například animační programy, které probíhaly kromě neděle každé odpoledne. Součástí programů byly různé bojovky, tvořivé dílničky a hry. Velmi oblíbené bylo také pravidelné středeční minidisco. Na závěr léta „animáci“ uspořádali v Junior klubu dětský karneval. V Junior klubu se ve spolupráci s taneční školou Dohnal dancing konaly taneční lekce Ladies dancing a v rámci této spolupráce proběhly také celkem tři taneční večery. Tančilo se v rytmu diska, latiny a country. Úterky patřily celé léto sportovním lekcím s profesionálními trenéry.

 

Ve spolupráci s Martinem Komárkem se konala již tradiční akce, závod Stihl Timbersports Czech cup s bohatým doprovodným programem v podobě rodeo býka, poníků nebo tvořivých dílniček. „Všechnu svou energii, co se akcí týče, však nesměřujeme pouze na Areál Nový rybník. Pořádali jsme tři turnusy Sportovního příměstského tábora s výukou plavání, ve sportovní hale jsme spolupořádali dvoudenní volejbalový turnaj O pohár SZM s mezinárodní účastí a třešničkou na dortu letošního léta byl hokejový zápas Rytířů Kladno proti Dukle Jihlava na zimním stadionu,“ říká Slaba. Zápas s Jaromírem Jágrem a Tomášem Plekancem si nenechalo ujít téměř 2500 diváků.

 

SZM se do určité míry podílí na přípravách všech akcí, které se konají v rámci jednotlivých středisek. „Často pomáháme při organizaci a přizpůsobení prostor, dále se zajištěním mobiliáře, občerstvení, či propagace,“ říká Slaba závěrem s tím, že věří, že si návštěvníci všechny konané akce užili a děkuje celému týmu SZM Příbram.

Bc. Miroslava Poláková

Tisková mluvčí

Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII

tel. č.: 318 621 384, mob.: 773 041 753

 

Oficiální webové stránky Sportovního zařízení města Příbram: www.szm.pb.cz

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram