Oficiální vyjádření Sportovního zařízení města Příbram ve věci výskytu onemocnění COVID-19 ve sportovních celcích, které mají zázemí v budově Zimního stadionu Příbram:

 

„HC Příbram vydalo dne 23. 8. 2020 ve svých zdrojích oznámení o výskytu onemocnění COVID-19 u jednoho z hráčů. Jako provozovatel zimního stadionu, kde klub působí, na toto samozřejmě reagujeme a vše nyní intenzivně řešíme nejen s HC Příbram ale i s dalšími kluby a celky. Důležité je, aby všichni pokračovali v dodržování zaběhlých návyků, dbali na zvýšenou hygienu rukou, používali dezinfekci a pokud možno také roušky. Není potřeba vyvolávat paniku, ale přistupovat k věci zodpovědně. Proto nadále provádíme častější a intenzivnější úklid včetně dezinfekce všech prostor, u vstupu je k dispozici dezinfekce a zaměstnanci SZM regulují volný pohyb osob,“ uvádí ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba.

 

V současné době připravujeme kompletní znění vyjádření, kde jsou specifikovány jednotlivé postupy, nařízení pro návštěvníky i zaměstnance a další opatření. Materiál bude dostupný na webových stránkách Sportovního zařízení města Příbram dne 25. 8. 2020, v dopoledních hodinách. Do té doby řešíme vše operativně a nadále dodržujeme, se zvýšeným zřetelem, již dříve nastavená opatření.

 

Hlavními pilíři nového nařízení jsou: měření teploty zaměstnanců a vedení dlouhodobé statistiky, omezení volného pohybu osob ve vnitřních prostorech, zákaz vstupu nepovolaným osobám do šaten a společných prostor či nutnost nošení roušek ve vnitřních prostorech.

 

 

Bc. Miroslava Poláková

Tisková mluvčí

Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII

tel. č.: 318 621 384, mob.: 773 041 753

Oficiální webové stránky Sportovního zařízení města Příbram: www.szm.pb.cz

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram