Spuštění rezervačního systému chaty Granit klepe na dveře

 

Ubytovat se v nově zrekonstruovaných interiérech chaty Granit bude prostřednictvím nového rezervačního systému možné od 3. 1. 2022. Spuštění online systému proběhne 29. 10. 2021.

 

Modernizace chaty Granit jde ruku v ruce s rezervačním systémem, který nabídne zcela novou cestu k samostatné obsluze rezervací týkajících se pobytu na chatě Granit. „Naše snaha směřovala k tomu, aby byl systém zcela transparentní a pro všechny srozumitelný. Rezervační systém bude plně spuštěn dne 29. 10. 2021. V začátcích se mohou objevit nějaké drobné komplikace, ale žádné zásadní problémy neočekáváme,“ říká Jan Slaba, ředitel Sportovního zařízení města Příbram.

 

Do rezervačního systému se zájemci o ubytování dostanou přes webové stránky chaty Granit chatagranit.cz, kde jsou zároveň dostupné všechny další důležité informace, jako ceník ubytování, obchodní podmínky a dále například informace o časech nástupu na pokoje a jejich opouštění. V rezervačním systému si bude možné rezervovat jak individuální, tak skupinový pobyt. V případě zájmu o dlouhodobější pobyt při plném obsazení chaty Granit je doporučeno kontaktovat také přímo manažera provozu chaty Granit. Optimální cesta tak je, rezervovat si v případě zájmu celou chatu v rezervačním systému a poté kontaktovat manažera provozu na e-mailové adrese chatagranit@pb.cz. V těchto případech je zde možnost pro školy či jiné organizované skupiny zajistit individuální cenu.

 

V současné době, vzhledem ke stále probíhající rekonstrukci, bude rezervační systém spuštěn prozatím bez fotografií. Fotografie, které mají nejvíce napovědět o dispozici, vzhledu a vybavení jednotlivých pokojů, budou doplněny v průběhu měsíce listopadu a prosince, kdy by měly být všechny pokoje již plně vybavené, hotové a nafocené.

 

Ubytování bude umožněno na termíny od 3. 1. 2022. Do té doby bude probíhat zkušební provoz a čerpání některých přebookovaných pobytů. Vstoupit do rezervačního systému půjde od 29. 10. 2021.

 

„Považuji za velmi důležité podat informaci o tom, že v rámci rekonstrukce a modernizace chaty Granit bylo nutné, některým již objednaným hostům, přesunout jejich pobyty na novou éru chaty Granit. Se všemi se nám, nejen k mé velké radosti, podařilo domluvit a těmto lidem patří velké poděkování, za jejich vstřícnost,“ říká Slaba.

 

Z tohoto důvodu, bylo však nyní v rámci solidního jednání nutností, upřednostnit tyto klienty v novém rezervačním systému a poskytnout jim předběžnou rezervaci pro rok 2022, jako náhradu za pobyty zrušené. „Tento nevyhnutelný krok, byl jedinou možností, jak oplatit těmto osobám jejich vstřícnost. Ostatní termíny pro rok 2022 jsou zcela přístupné nám všem,“ dodává závěrem Slaba s tím, že nyní si nepřeje nic jiného, než co nejvíce spokojených návštěvníků, kterým budou dveře chaty Granit vždy otevřeny.

 

 

Bc. Miroslava Poláková

Tisková mluvčí

Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII

tel. č.: 318 621 384, mob.: 773 041 753

Oficiální webové stránky Sportovního zařízení města Příbram: www.szm.pb.cz

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram