Animační programy, minidisco, taneční večery… Takové je léto v SZM

I na letošní letní sezonu si Sportovní zařízení města Příbram připravilo pro své návštěvníky programové novinky. Pokračuje se ale také v projektech, které měly úspěch již v předchozích letech.

Návštěvníci areálu se mohou od pondělí do soboty v době od 13.00 do 18.00 těšit na každodenní program pro děti v rámci animačních programů. Animátoři s dětmi hrají kolektivní hry, sportují a využívají celý rekreační areál. Každý pátek od 15.00 do 17.00 mohou děti navštívit tvořivé dílny a středy patří dětským diskotékám. Hudba a tance začínají v 18.00, ale už od 16.00 se uskuteční malování na obličej. Každý dětský program, včetně dílniček stojí 50 korun/ hodina, minidisco je zdarma. Připravené jsou také úterní sportovní tréninky s profesionálním trenérem pro dospělé od 18.00. Každá lekce je jiná a s jiným zaměřením, účastnický poplatek činí 100 korun za osobu.

Rezervace na animační programy pro děti nejsou potřeba, sraz je vždy 10 minut předem u domečku za hobitínem. Pro rezervaci na sportovní lekce pro dospělé volejte 702 092 480. Více o animačních programech najdete také na facebookových stránkách Animační programy areálu Nový rybník a u hlavního vstupu do areálu Nový rybník.

Programovou novinku letošní sezony představují tematické taneční večery, které se konají ve spolupráci s taneční školou Dohnal Dancing.

V létě se konají také Sportovní příměstské tábory SZM, jejichž kapacita je však již plně obsazena, a další kulturní a sportovní akce, které najdete na webu szm.pb.cz.