Načítám Akce

Tradiční, velmi oblíbená mikulášská akce v Areálu Nový rybník v Příbrami, se letos uskuteční 2. prosince od 15:30 do 18:30. Čertovsky pekelný Novák bude jako vždy plný čertů, andělů a bohatého programu.

 

Program letošního ročníku akce Čertovsky pekelný Novák je opět velmi pestrý a bohatý. Kromě tradičních čertů, Mikuláše a andělů, dorazí také kníže pekel Lucifer v pekelném kočáře s průvodem českých čertů a čertic. Návštěvníci nebudou ani letos ochuzeni o slavnostní rozsvícení vánočního stromu a velkolepý ohňostroj. Mikuláš s andílky rozdá dětem mikulášskou nadílku, chybět nebude bohatý program pro děti na pódiu, hudební vystoupení, tvořivé dílny, vánoční trh, fotokoutky, betlém, peklo s gulášem a opékáním buřtů zdarma.

 

Vstup na Čertovsky pekelný Novák je zpoplatněn částkou 70 Kč. Předchozí ročníky se doposud konaly bez vstupného a jejich návštěvnost se pohybovala mezi 3500 – 4000 osob. Důvodem pro zpoplatnění akce je ekonomická udržitelnost. “Se zpoplatněním některých našich akcí v Areálu Nový rybník jsme začali už v loňském roce, důvod je jednoduchý. Chceme si udržet kvalitu, což při současných cenách a s ohledem na velké množství pořádaných akcí nejsme schopni financovat pouze v rámci rozpočtu,“ říká Slaba.

 

Vstupenky budou v prodeji od 10. 11. na recepci Zimního stadionu Příbram, od 7:00 hodin.

ZTP/P a děti do 3 let mají vstup zdarma.

 

Vstupenek v prodeji bude 2000 kusů a budou rozděleny na tři vstupy, tak aby se netvořily velké fronty. Pokud se vstupenky v předprodeji vyprodají, na místě už k dispozici nebudou. „S ohledem na návštěvnost předchozích ročníků a omezený počet vstupenek, všem vřele doporučuji, koupit si lístek včas. Může se totiž stát, že brzy nebudou. Vloni bylo 1800 ks vstupenek pryč za dva dny, “říká Jan Slaba, ředitel Sportovního zařízení města Příbram. Důvodem pro omezení počtu návštěvníků je zajištění dostatečného komfortu a plynulost organizace akce.

Sdílejte na sociálních sítích:

Přejít nahoru