CzechEnglish

Sportovní příměstské tábory SZM slaví úspěch

Sportovní příměstské tábory SZM slaví velký úspěch, právě končí třetí turnus 

Letos se konaly hned tři turnusy Sportovního příměstského tábora Sportovního zařízení města Příbram. Celková účast dětí na táborech se blíží stovce. Ohlasy od rodičů i dětí jsou pozitivní.

Sportovní zařízení města Příbram pořádá Sportovní příměstské tábory od loňského roku. Letos byly vypsány dokonce tři termíny. První tábor se konal od 16. 7. do 20. 7. druhý od 23. 7. do 27. 7. a srpnový termín připadl na týden od 6. 8. do 10. 8. „Původně byly vypsány stejně jako v loňském roce dva termíny, jeden v červenci a jeden v srpnu. Oba tábory se však naplnily během dvou dnů a zájem rodičů stále byl. Proto jsme vypsali ještě třetí termín,“ komentuje ředitel SZM Jan Slaba a dodává, že má ze zájmu o tábory velkou radost.

Program táborů je opravdu nabitý. „Vždy se snažíme pro děti vymyslet něco nového, zábavného, ale i poučného. Na konci tábora dostanou děti diplom a dárečky na památku,“ říká jedna z instruktorek tábora.

Instruktorky SZM využívají s dětmi prostory aquaparku, sportovní haly a navštěvují Nový rybník. Dále berou děti na zajímavá místa v Příbrami, jako je lesopark Litavka, Padák, Svatá hora a další a ukazují dětem místní zajímavosti. Program tábora začíná každý den ve vnitřním bazénu, kde se děti zdokonalují v plavání a hrají si ve vodě. Následují hry ve venkovním areálu aquaparku, na beach volejbalovém hřišti, na Nováku, procházky nebo za nepříznivého počasí míčové a kolektivní hry ve sportovní hale. Po obědě si děti odpočinou u kreativního tvoření či malování a následují další sportovní aktivity.

Napsali nám spokojení rodiče:

Moje dítě mělo u Vás nejlepší zážitky letošních prázdnin. Děláte opravdu super tábor a moc se těšíme na další.

 

Velice Vám děkuji za perfektní příměstský tábor. Od prvního dne, kdy jsem se svých dětí zeptala, jak se jim s Vámi líbí, mi řekly, že super, super, super.

 

Tábor byl od první do poslední chvíle promyšlený. Syn nadšený, šťastný.

 

 

Kromě letních sportovních táborů, pořádá Sportovní zařízení města Příbram také tábor o jarních prázdninách, kdy je program obohacen ještě o bruslení.

„Zpětné vazby od rodičů si velice vážíme a těší nás, že ohlasy jsou pozitivní. Děkujeme všem rodičům za důvěru a budeme se těšit na setkání na některém z dalších táborů,“ dodává závěrem Slaba.

 

Miroslava Poláková

Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII

tel. č.: 318 621 384
mob.: 773 041 753

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram

2018-08-10T12:46:40+00:0010 srpna 2018|Hlavní|
KALENDÁŘ AKCÍ