CzechEnglish

Nová půjčovna bruslí – v provozu od 13. října

Chtěli byste si jít zabruslit, ale nemáte brusle? Nevadí, půjčte si je u nás

Na Veřejné bruslení budete moct vyrazit i bez bruslí. V malé hale Zimního stadionu Příbram bude totiž od 13. října nově otevřena půjčovna bruslí. Kromě Veřejného bruslení chystá Sportovní zařízené města Příbram i bruslení dětské.

Pokud se již delší dobu chystáte navštívit Veřejné bruslení a jediné, co Vám v tom brání je, že vlastně nemáte brusle a nákup nových by vyšel moc draho, máme pro Vás nyní řešení. Brusle si můžete zapůjčit přímo v malé hale Zimního stadionu v nové půjčovně. Půjčovna bruslí bude otevřena každé Veřejné bruslení, zapůjčení dětských bruslí stojí 60 Kč a pro dospělé 80 Kč. Za jedny brusle je nutno složit vratnou zálohu 1000 Kč. Cena je uvedena vždy za jedno Veřejné bruslení.

Pro ověření dostupnosti a rezervaci bruslí volejte na tel.: 605 444 440.

Pravidelné Veřejné bruslení bylo oficiálně zahájeno 2. září, bruslilo se však už v srpnu, kdy byly vypsány termíny mimořádného letního bruslení. Za měsíc září navštívilo veřejné bruslení přes 300 lidí. „Kromě Veřejného bruslení, které se v říjnu koná každou sobotu a neděli od 14:00 do 16:00 hodin, plánujeme také dětské bruslení, které by mělo být spuštěno během listopadu,“ říká manažer Zimního stadionu Karel Manhart. Dětské bruslení je určeno pouze pro děti s doprovodem a nabízí tak větší komfort rodinám s dětmi.

2018-10-08T12:19:25+00:008 října 2018|Hlavní, Zimní stadion|
KALENDÁŘ AKCÍ