CzechEnglish

Prosincové akce v SZM

Čertovský Novák, Bruslení s Mikulášem, nebo Rodinný den v Aquaparku. To jsou akce, které v prosinci čekají návštěvníky SZM

Sportovní zařízení města Příbram pořádá letos v období kolem Vánoc hned několik zajímavých akcí. Program se připravuje pro návštěvníky Nového rybníka, Zimního stadionu i Aquaparku. 

Čertovský Novák Vol. 2

Stejně jako v loňském roce, se můžete i letos v Areálu Nového rybníka těšit na ďábelské čerty, snové andílky a spravedlivého Mikuláše. Dále Vás čeká bezmála tříhodinový program v prostoru letního kina, který nabídne mikulášskou pohádku, hudební vystoupení, koledy, soutěže, dárečky pro děti a další. Současně s programem v letním kině, bude probíhat v areálu Nového rybníka vánoční trh, se spoustou dobrého jídla a pití, ukázkou řemesel a vánočním zbožím. Chybět nebude ani peklo s čerty a kotlíkový guláš. Třešničkou na dortu potom bude slavnostní ohňostroj a rozsvícení vánočního stromu.

Akce Čertovský Novák Vol. 2 se koná v pátek 7. 12. 2018 od 15:30 hodin, zakončena bude ohňostrojem v 18:30 hodin v Areálu Nového rybníka. Vstup na akci je zdarma. 

Bruslení s Mikulášem

V neděli 9. prosince budete mít tu čest, potkat se na jednom ledě s čertem, andělem a Mikulášem. Bruslení s Mikulášem je určeno pro širokou veřejnost a koná se od 14:00 do 16:00 hodin v malé hale zimního stadionu. Těšit se můžete na tematickou hudbu, občerstvení a možnost nechat se s Mikulášem vyfotit. Anděl bude rozdávat dobroty a čert Vás pěkně prožene.

Vstupné na akci je 40 Kč, děti do 130 cm mají vstup zdarma. 

Rodinný den v Aquaparku

Perfektní příležitostí jak strávit o vánočních prázdninách den s rodinou, je zavítat na akci Rodinný den v Aquaparku. Čekají Vás soutěže a odměny pro děti, nafukovací vodní atrakce, pro maminky i odvážné tatínky tu bude možnost vyzkoušet si lekci Aquagymu zdarma.

Rodinný den v Aquaparku se koná 28. 12. 2018 od 10:00 do 18:00 hodin, vstupné dle platného ceníku Aquparku Příbram.

      

 

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram

2018-11-15T19:45:42+00:0015 listopadu 2018|Aquapark, Areál Nový rybník, Hlavní, Zimní stadion|
KALENDÁŘ AKCÍ