CzechEnglish

Převlékací kabinky na Nováku

Návštěvníci Nového rybníka v létě jistě ocení mimo jiného také nově instalované převlékací kabinky

V minulém týdnu si pravidelní návštěvníci areálu Nový rybník v Příbrami mohli povšimnout dvou nových menších dřevěných staveb nedaleko vodní hladiny. Jsou to převlékací kabinky, jejichž účel je již z názvu zřejmý.

Převlékací kabinky byly postaveny ve stejném stylu jako půjčovna sportovních potřeb, toalety nebo pokladna Adventure golfu, která se právě dokončuje. „Ačkoli kabinky vypadají zvenku podobně jako například nové toalety, mají zcela jiný účel. Zejména v letních měsících budou kabinky sloužit k převlékání do plavek a z plavek,“ komentuje vedoucí areálu Petr Trojan.

Převlékací kabinky jsou v areálu dvě, jedna u sprch a jedna poblíž mol. Každá kabinka se skládá ze dvou zástěn „šnekového“ tvaru, vlevo se převlékají ženy a vpravo muži. „Prosíme návštěvníky, aby používali převlékací kabinky pouze za účelem rychlého převléknutí se a chovali se k majetku města ohleduplně. Stejně tak prosíme o respektování soukromí převlékajících se osob v kabinkách,“ žádá veřejnost ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba.

 

 

Bc. Miroslava Poláková

Tisková mluvčí

Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII

tel. č.: 318 621 384, mob.: 773 041 753

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram

2019-05-20T09:15:43+00:0020 května 2019|Areál Nový rybník, Hlavní|
KALENDÁŘ AKCÍ