CzechEnglish

Pára se dočká nového generátoru

Po několika po sobě jdoucích výpadcích zařízení parní kabiny pořizuje SZM zbrusu nový generátor páry

Zařízení staré téměř dvacet let nyní definitivně dosáhlo svého vrcholu, a je tak zapotřebí ho vyměnit za nové. Parní kabina je v současné době mimo provoz, až do doby instalace nového generátoru.

Od začátku roku se SZM potýká s problémy ohledně fungování parní kabiny. Zařízení, které je již značně opotřebované a jeho součásti postupně vypovídají svou službu, se již nadále nedá udržovat v bezproblémovém chodu. Vedení SZM se proto nyní rozhodlo, že nebudou řešit jen další dílčí opravu, ale investuje do kompletně nového generátoru páry. „Jednou to bylo topné těleso, potom kotlík a naposledy byla hlášena závada na elektrickém rozvodu. Právě z důvodu stále častějších oprav a nutnosti odstávek zařízení, byla současná situace vyhodnocena jako neekonomická,“ říká ředitel SZM Jan Slaba.

Parní kabina se tak dočká úplně nového generátoru páry. „Chtěl bych se tímto omluvit návštěvníkům Aquaparku za současnou odstávku páry, která je již nyní pro pravidelné návštěvníky zřejmě dost dlouhá, což plně chápu“ říká Slaba a dodává informaci, že nové zařízení je již objednané a čeká se na termín instalace.

Po výměně „srdce“ parní kabiny nebude již návštěvníkům nic bránit, užít si svůj zasloužený relax a odpočinek naplno.

 

Miroslava Poláková

Polakova@pb.cz

Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII

tel. č.: 318 621 384
mob.: 773 041 753

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram

2018-06-26T09:28:45+00:007 června 2018|Pro média|
KALENDÁŘ AKCÍ