CzechEnglish

Občerstvení na Nováku zahajuje provoz

V dubnu bude otevřeno pátek až neděle

 

Sportovní zařízení města Příbram v pátek 5. dubna otevírá další pobočku SeZaM bistra, tentokrát na Nováku. Stavba nové budovy občerstvení sice zatím dokončena není, pro návštěvníky je však vše připraveno v náhradním prostoru poblíž skateparku.

 

Občerstvení se nyní nachází u workout a volnočasového hřiště v zadní části areálu. Provozní doba občerstvení je na duben stanovena následovně: Pátky bude otevřeno od 15:00 do 18:00, soboty a neděle od 14:00 také do 18:00 hodin. Provozní doba se může měnit v závislosti na počasí. Navíc bude občerstvení v dubnu otevřeno na velikonoční pondělí 22. dubna od 14:00 do 18:00 hodin a 25. dubna v době konání akce Čarodějnice na Nováku.

 

V nabídce návštěvníci najdou jak klasický párek v rohlíku, klobásu na tácku, nanuky a další cukrovinky, tak i fresh jogurty s ovocem, tvaroh s malinami nebo mini koblížky s nugátem. Samozřejmostí jsou teplé a studené nápoje: Káva, čaj, pivo, limo nebo třeba kokosová voda, veganské mléko či kubík pro děti. Součástí občerstvení je venkovní posezení se slunečníky.

 

Projekt SeZaM bister vznikl v loňském roce, kdy Sportovní zařízení města Příbram zřídilo vlastní gastro provoz. „Cílem bylo sjednotit nejen provozovatele jednotlivých občerstvení napříč středisky ve správě SZM ale také společný vizuální styl,“ doplňuje ředitel SZM Jan Slaba.

 

První SeZaM bistro vzniklo ve vstupní hale Aquaparku, následovalo občerstvení ve velké hale Zimního stadionu a nyní se pod logem SeZaM bistra bude prezentovat i občerstvení na Novém rybníce. Občerstvení na Nováku pod záštitou Sportovního zařízení města Příbram však není novinkou, pouze přechází jako další středisko pod jednotný vizuální styl SZM.

 

Bc. Miroslava Poláková

Tisková mluvčí

Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII

tel. č.: 318 621 384, mob.: 773 041 753

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram

 

2019-04-05T13:38:50+00:005 dubna 2019|Areál Nový rybník, Hlavní|
KALENDÁŘ AKCÍ