CzechEnglish

Nový rybník – Prosíme návštěvníky o dodržování pravidel

Hezké počasí láká na Novák, je však potřeba respektovat a dodržovat nařízení vlády v souvislosti s pandemií

V areálu Nový rybník nadále platí nastavená opatření v souvislosti s pandemií koronaviru. Lidé musí dodržovat rozestupy, nesmí tvořit hloučky a je potřeba více než kdy jindy chovat se zodpovědně a ohleduplně.

Vzhledem ke stále se zhoršující situaci ohledně rostoucích počtů nakažených onemocněním covid – 19 a s ohledem na hezké počasí, apeluje provozovatel na návštěvníky areálu Nový rybník, aby respektovali všechna vládní nařízení, netvořili hloučky a dodržovali rozestupy. „Jakožto provozovatel areálu a jeho jednotlivých sportovišť vynakládáme maximální úsilí pro podporu dodržování těchto nařízení, nejsme ale bohužel schopni kontrolovat každé jednotlivé sportoviště v areálu nepřetržitě, a to ani za přispění zvýšené frekvence kontrol ze strany městské policie,“ říká Slaba, ředitel Sportovního zařízené města Příbram.

Pokud návštěvníci nebudou respektovat nařízení vlády, bude nutné, v zájmu bezpečnosti a s ohledem na zdraví návštěvníků i dalších osob, některá sportoviště nebo celý areál bohužel úplně uzavřít.

 

 

 

Bc. Miroslava Poláková

Tisková mluvčí

Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII

tel. č.: 318 621 384, mob.: 773 041 753

 

Oficiální webové stránky Sportovního zařízení města Příbram: www.szm.pb.cz

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram

2021-02-25T11:55:17+00:0025 února 2021|Areál Nový rybník, Hlavní, Junior klub, Skatepark|
KALENDÁŘ AKCÍ