CzechEnglish

Nové bistro na Nováku otevírá!

 

Nové SeZaM bistro Nový rybník se připravuje na otevření

 

Kolaudace budovy občerstvení v areálu Nového rybníka proběhla v pondělí 10. června. Nyní probíhají poslední úpravy, dokončovací práce týkající se vybavení bistra, úklid a zásobování. Za předpokladu, že vše půjde podle plánu, první pivo a klobásu si budou návštěvníci moci objednat už v pátek 14. června odpoledne.

 

Občerstvení SeZaM bistro je umístěno na vyvýšeném prostranství poblíž vody, s krásným výhledem na rybník, posezením se slunečníky a palmami. Budova občerstvení je nyní téměř hotová, práce pokračují na pódiu a terase. „Okolní prostory občerstvení a toalety v budově prozatím nejsou pro veřejnost plně k dispozici, na provoz občerstvení to však nemá přímý vliv, a proto není potřeba s otevřením vyčkávat,“ říká ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba.

 

Sportovní zařízení se rozhodlo pro spuštění provozu již nyní také z důvodu konání velkých, zajímavých akcí v areálu Nováku právě o tomto víkendu. „Chceme, aby si návštěvníci koncertu Pražského výběru a nedělního Novák Festu mohli užít tyto akce naplno, tedy včetně plnohodnotného občerstvení,“ komentuje Slaba.

 

Vzhledem k nedostatku času na zkušební provoz bistra je potřeba v začátcích počítat s možnými provozními nedostatky. „Děláme a budeme dělat vše pro to, abychom případným počátečním chybičkám předešli. Přesto prosíme návštěvníky o kapku shovívavosti v případě, že se nějaký ten nedostatek objeví,“ dodává Slaba.

 

 

Bc. Miroslava Poláková

Tisková mluvčí

Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII

tel. č.: 318 621 384, mob.: 773 041 753

 

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram

 

 

2019-06-13T15:22:46+00:0013 června 2019|Areál Nový rybník, Hlavní|
KALENDÁŘ AKCÍ