CzechEnglish

Animáky na Nováku pokračují!

V rámci animačních programů Areálu Nový rybník se až do konce prázdnin nadále konají každé úterý, středu, pátek a sobotu sportovně zábavné programy pro děti, každý pátek dětské tvořivé dílničky, úterní podvečery patří sportovním tréninkům pro dospělé a každou středu se v prostoru SeZaM bistra koná minidisco. Na Nováku to prostě žije!

 

Animační programy pro děti probíhají v hodinových blocích, animátoři s dětmi hrají kolektivní hry, sportují, tvoří výrobky za využití nejrůznějších technik, malují a hrají si. Program se nese v duchu víl, skřítků a strašidel a využívá velkého potenciálu areálu. Děti si projdou různé atrakce a za pomoci hádanek a rébusů se učí o místní fauně a flóře. Každý pátek od 16:30 se konají tvořivé dílničky, kde si děti například vytvoří vlastní herbář z rostlin a květin, které si samy v areálu nasbírají, vyrobí si domácí sliz nebo nabarví sádrové odlitky. Každý dětský hodinový program, včetně dílniček, stojí 50 Kč.

 

Programy byly zahájeny 1. července a probíhat budou i nadále každé úterý, středu, pátek a sobotu až do konce srpna. Blok pro větší děti je připraven od 13:30, pro menší od 15:00 a skupinové animační programy probíhají od 16:30.

 

Další letošní novinkou v areálu jsou dětské diskotéky, neboli minidico. Ty se konají za hezkého počasí každou středu v prostoru SeZaM bistra Nový rybník od 18:00 do 19:00. I zde se o zábavu starají animátoři z Nováku, pro děti mají připravené různé písničky a tanečky.

 

Sportovní tréninky s profesionálním trenérem pro dospělé se konají každé úterý, pouze za hezkého počasí. Každá lekce je jiná, s jiným trenérem, s jiným zaměřením. Lekce stojí 100 Kč za osobu.

 

Rezervace na animační programy pro děti ani pro dospělé není nutná, sraz je vždy 10 minut předem u domečku za hobitínem.

 

Více o konkrétních lekcích a programech najdete na facebookových stránkách Animační programy areálu Nový rybník. Zde se i dozvíte, zda se daná lekce s ohledem na aktuální počasí opravdu koná, či nikoli.

Bc. Miroslava Poláková

Tisková mluvčí

Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII

tel. č.: 318 621 384, mob.: 773 041 753

Oficiální webové stránky Sportovního zařízení města Příbram: www.szm.pb.cz

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram

2020-08-05T11:18:58+00:005 srpna 2020|Areál Nový rybník, Hlavní|
KALENDÁŘ AKCÍ