CzechEnglish

1. 6. proběhne slavnostní otevření Adventure golfu

Adventure golf Nový rybník je téměř hotov a chystá se na zahájení provozu. Slavnostní otevření proběhne 1. června v 10 hodin

 

Příbram čeká otevření další významné stavby v areálu Nového rybníka.

Po skateparku a In-line dráze se nyní otevírá zbrusu nový Adventure golf. V den otevření mají děti do 15 let možnost vyzkoušet si hru pouze za 10 korun. 

 

Koi kapry a lekníny nečekejte, k vidění je tu těžební věž, hornický vozík nebo haldy. Příbramský Adventure golf je originál, odkazující na hornickou minulost města. „Návštěvníkům je k dispozici 18 jamek, posezení, drobné občerstvení, nápoje a zmrzliny. To vše v příjemném prostředí okrasné zahrady s hornickou tématikou,“ láká návštěvníky ředitel Sportovního zařízení města Příbram Jan Slaba.

 

Slavnostní otevření hřiště se koná 1. června v 10 hodin za účasti zástupců města, sponzorů a vedení Sportovního zařízení města Příbram. „Otevření zahájíme odpálením prvního míčku, pro děti jsou přichystané odměny za vyplněnou score kartu a další doprovodný program,“ komentuje Slaba. Děti do 15 let mají v tento den vstup na hřiště za zvýhodněnou cenu 10 korun. „Zlevněné vstupné pro děti bude poskytováno v rámci akce Děti za deset, která probíhá 1. června na všech střediscích SZM,“ dodává Slaba.

 

Adventure golf Nový rybník bude v provoz od června do září každý den, vždy však v závislosti na aktuálním počasí. Na červen je provozní doba stanovena od pondělí do pátku od 14:00 do 20:00 a o víkendech od 10:00 do 20:00. Jednorázové vstupné na 90 minut vyjde dospělé a děti od 15 let na 130 korun a děti do 15 let mají vstup za 90 korun. V ceníku je také zahrnuto zlevněné vstupné pro rodiny, seniory nebo skupiny.

 

Nový Adventure golf se nachází v horní části areálu Nový rybník, na místě původního miniatur golfu.

Stávající hřiště nebylo nadále provozuschopné, a tak se město Příbram rozhodlo, namísto rozsáhle rekonstrukce, která by byla nutná, vybudovat zcela nový adventure golf. Hřiště bylo vybudováno z finančních prostředků města Příbram a za finanční podpory sponzorů: innogy Gas Storage, s. r. o., ZAT, a. s., a Diamo, státní podnik.

Bc. Miroslava Poláková

Tisková mluvčí

Sportovní zařízení města Příbram, Legionářů 378, 261 01, Příbram VII

tel. č.: 318 621 384, mob.: 773 041 753

Oficiální FB stránky Sportovního zařízení města Příbram: https://www.facebook.com/szmpribram

2019-05-15T12:24:54+00:0015 května 2019|Areál Nový rybník, Hlavní, Minigolf|
KALENDÁŘ AKCÍ